Het team bestaat uit het management, leerkrachten, intern begeleiders en onderwijsondersteunend personeel en een administratief medewerker. In onderstaande tabel vindt u alle teamleden en hun e-mailadres.

Management

Naam Functie Aanwezig Contact
Tamara Schlick directeur ma t/m vrij tamara.schlick@schoolhuys.nl
Mieke van der Linden bouwcoördinator groep 1 t/m 3 do mieke.vanderlinden@schoolhuys.nl
Francien Galjart bouwcoördinator groep 4 t/m 8 do francien.galjart@schoolhuys.nl
Carmen Klaver intern begeleider ma, woe carmen.klaver@schoolhuys.nl

Leerkrachten

Naam Functie Aanwezig Contact
Anouchka Dekker leerkracht groep 5 ma t/m vrij anouchka.dekker@schoolhuys.nl 
Francien Galjart leerkracht groep 4 ma, di francien.galjart@schoolhuys.nl 
Kevin Goes leerkracht groep 7 ma t/m vrij kevin.goes@schoolhuys.nl
Martine de Klein leerkracht groep 1/2 a woe, do, vrij martine.deklein@schoolhuys.nl 
Josélique Kokhuis leerkracht groep 6 ma, di, woe joselique.kokhuis@schoolhuys.nl
Mariska de Ligt leerkracht groep 1/2 a ma, di, woe mariska.deligt@schoolhuys.nl 
Mieke van der Linden leerkracht groep 3 ma, di, woe mieke.vanderlinden@schoolhuys.nl
Linda Matthies leerkracht groep 6 di t/m vrij linda.matthies@schoolhuys.nl
Marijke Mesenig leerkracht groep 3 do, vrij marijke.mesenig@schoolhuys.nl
Mariëtte Paquay leerkracht groep 1/2 b ma, di mariette.paquay@schoolhuys.nl
Saskia Pothoven leerkracht groep 1/2 b woe, do, vrij saskia.pothoven@schoolhuys.nl
Annette de Wit leerkracht groep 8 ma t/m vrij annette.dewit@schoolhuys.nl
Claudia Wools leerkracht groep 4 woe, do, vrij claudia.wools@schoolhuys.nl

Overige taken

Naam Functie Aanwezig Contact
Metha Grünfeld administratief medewerker ma- en woe ochtend administratie@schoolhuys.nl
Joska Kippers onderwijsassistent ma, di, do, vrij joska.kippers@schoolhuys.nl
Marcella Smit onderwijsassistent ma, di, do, vrij marcella.smit@schoolhuys.nl
Nicolette Bleijenberg conciërge ma t/m vrij nicole.schonewille-bleijenberg@schoolhuys.nl