Het team bestaat uit het management, leerkrachten, intern begeleiders en onderwijsondersteunend personeel en een administratief medewerker. In onderstaande tabel vindt u alle teamleden en hun e-mailadres.

Management

Naam Functie Aanwezig Contact
Maaike Honders interim-directeur di, woe, do maaike.honders@schoolhuys.nl
Ellen Weel projectleider onderwijskwaliteit en imago ma, do ellen.weel@schoolhuys.nl
Mieke van der Linden bouwcoördinator groep 1 t/m 3 do mieke.vanderlinden@schoolhuys.nl
Francien Galjart bouwcoördinator groep 4 t/m 8 do francien.galjart@schoolhuys.nl
Elies Eijdems intern begeleider groep 1 t/m 4 ma, do elies.eijdems@schoolhuys.nl
Carmen Klaver intern begeleider groep 5 t/m 8 ma, woe carmen.klaver@schoolhuys.nl

Leerkrachten

Naam Functie Aanwezig Contact
Anouchka Dekker leerkracht groep 5 ma, di, woe, do, vrij anouchka.dekker@schoolhuys.nl 
Elaine van Ewijk leerkracht groep 8 ma, di, woe, do, vrij elaine.vanewijk@schoolhuys.nl 
Francien Galjart leerkracht groep 4 ma, di francien.galjart@schoolhuys.nl 
Mark Goes leerkracht groep 6 ma, di, woe, do, vrij mark.goes@schoolhuys.nl 
Martine de Klein leerkracht groep 1/2 a ma, di, woe martine.deklein@schoolhuys.nl 
Josélique Kokhuis leerkracht groep 4 woe, do, vrij joselique.kokhuis@schoolhuys.nl
Mariska de Ligt leerkracht groep 1/2 a do, vrij mariska.deligt@schoolhuys.nl 
Mieke van der Linden leerkracht groep 3 ma, di, woe mieke.vanderlinden@schoolhuys.nl
Marijke Mesenig leerkracht groep 3 do, vrij marijke.mesenig@schoolhuys.nl
Mariëtte Paquay leerkracht groep 1/2 b ma, vrij mariette.paquay@schoolhuys.nl
Saskia Pothoven leerkracht groep 1/2 b di, woe, do saskia.pothoven@schoolhuys.nl
Annette de Wit leerkracht groep 7 ma, di, woe, do, vrij annette.dewit@schoolhuys.nl

Overige taken

Naam Functie Aanwezig Contact
Ellen Arendonk administratief medewerker do administratie@schoolhuys.nl
Maria Groen klassenassistent ma, di maria.groen@schoolhuys.nl
Joska Kippers onderwijsassistent ma, di, woe joska.kippers@schoolhuys.nl
Marcella Smit onderwijsassistent ma, di, do, vrij marcella.smit@schoolhuys.nl