Het team bestaat uit het management, leerkrachten, intern begeleiders en onderwijsondersteunend personeel en een administratief medewerker. In onderstaande tabel vindt u alle teamleden en hun e-mailadres.

Management

Naam Functie Aanwezig Contact
Tamara Schlick directeur ma t/m vrij tamara.schlick@schoolhuys.nl
Carmen Klaver intern begeleider di t/m do carmen.klaver@schoolhuys.nl

Leerkrachten

Naam Functie Aanwezig Contact
Mariske de Ligt leerkracht groep 1/2a ma, di mariska.deligt@schoolhuys.nl 
Martine de Klein leerkracht groep 1/2a woe t/m vrij martine.deklein@schoolhuys.nl
Mariëtte Paquay leerkracht groep 1/2b ma, di mariette.paquay@schoolhuys.nl 
Saskia Pothoven leerkracht groep 1/2b woe t/m vrij saskia.pothoven@schoolhuys.nl
Anouchka Dekker leerkracht groep 3 ma t/m vrij anouchka.dekker@schoolhuys.nl 
Lilian van Leeuwen leerkracht groep 4 ma, di lilian.vanleeuwen@schoolhuys.nl
Josélique Kokhuis leerkracht groep 4 woe t/m vrij joselique.kokhuis@schoolhuys.nl
Francien Galjart leerkracht groep 5 ma t/m woe francien.galjart@schoolhuys.nl
Jolien Strien leerkracht groep 5/6/7 ma, woe t/m vrij jolien.strien@schoolhuys.nl
Kevin Goes leerkracht groep 6 di t/m vrij kevin.goes@schoolhuys.nl
Linda Matthies leerkracht groep 7 ma t/m vrij linda.matthies@schoolhuys.nl
Annette de Wit leerkracht groep 8 ma t/m vrij annette.dewit@schoolhuys.nl

Overige taken

Naam Functie Aanwezig Contact
Metha Grünfeld administratief medewerker ma- en woe ochtend administratie@schoolhuys.nl
Joska Kippers onderwijsassistent ma, di, do, vrij joska.kippers@schoolhuys.nl
Marcella Smit onderwijsassistent ma, di, do, vrij marcella.smit@schoolhuys.nl
Nicolette Bleijenberg conciërge ma t/m vrij