Het team bestaat uit het management, leerkrachten, intern begeleiders en onderwijsondersteunend personeel en een administratief medewerker. In onderstaande tabel vindt u alle teamleden en hun e-mailadres.

Management

Naam Functie Aanwezig Contact
Tamara Schlick directeur ma t/m vrij tamara.schlick@schoolhuys.nl
Marjolein de Jongh en 

Leonie Groenesteege

intern begeleider ib@schoolhuys.nl

Leerkrachten

Naam Functie Aanwezig Contact
Mariska de Ligt leerkracht Olifanten 1/2a ma, di mariska.deligt@schoolhuys.nl 
Martine de Klein leerkracht Olifanten 1/2a woe t/m vrij martine.deklein@schoolhuys.nl
Mariëtte Paquay leerkracht Vissen 1/2b ma, di mariette.paquay@schoolhuys.nl 
Saskia Pothoven leerkracht Vissen 1/2b woe t/m vrij saskia.pothoven@schoolhuys.nl
Anouchka Dekker leerkracht groep 3 ma t/m vrij anouchka.dekker@schoolhuys.nl 
Lilian van Leeuwen leerkracht groep 4 ma, di lilian.vanleeuwen@schoolhuys.nl
Josélique Kokhuis leerkracht groep 4 woe t/m vrij joselique.kokhuis@schoolhuys.nl
Francien Galjart leerkracht groep 5 ma t/m woe francien.galjart@schoolhuys.nl
Joska Kippers leerkracht groep 5 woe t/m vrij joska.kippers@schoolhuys.nl
Sabine de Klein leerkracht groep 6 ma t/m vrij sabine.deklein@schoolhuys.nl
Linda Matthies leerkracht groep 7 ma t/m vrij linda.matthies@schoolhuys.nl
Annette de Wit leerkracht groep 8 ma t/m vrij annette.dewit@schoolhuys.nl

Overige taken

Naam Functie Aanwezig Contact
Metha Grünfeld administratief medewerker ma- en woe ochtend administratie@schoolhuys.nl
Joska Kippers onderwijsassistent di
Nicolette Bleijenberg conciërge ma t/m vrij
Leontien Niemantsverdriet onderwijsassistent di + do